Chcemy utworzyć grupę wsparcia – wesprzyj naszą zrzutkę

Chcemy pomóc osobom, które na co dzień wspierają swoich bliskich w kryzysach. Często odbieramy telefony z pytaniem czy organizujemy grupę wsparcia dla rodzin, które zmagają się z doświadczeniem kryzysu psychicznego u najbliższej osoby. Nie chcemy już odpowiadać, że nie mamy na to środków finansowych. Pragniemy móc zaoferować udział w bezpłatnej grupie wsparcia i zajęciach z psychoedukacji. Chcemy utworzyć grupę osób, które mają potrzebę zadbać o siebie. Osób z podobnymi doświadczeniami, które będą mogły wymienić się spostrzeżeniami, podzielić przeżyciami, emocjami, dylematami, które pojawiają się podczas towarzyszenia osobie z doświadczeniem kryzysu.

Celem zrzutki jest zebranie pieniędzy, które pozwolą nam na utworzenie grupy wsparcia oraz przeprowadzenie zajęć z psychoedukacji dla rodzin i opiekunów osób z doświadczeniem kryzysu psychicznego. Potrzebujemy środków, aby móc zapłacić prowadzącemu, opłacić lokal.

Dziękujemy za Twoje wsparcie! Wpłacając na zrzutkę stajesz się naszym sprzymierzeńcem. Razem zmienimy realnie rzeczywistość na lepszą. Jesteśmy Ci wdzięczni!

Skip to content